Roblox

Popularne gry Roblox:

Ze względu na status platformy do gier Roblox oferuje wiele popularnych gier. Od maja 2020 roku najpopularniejsze gry w Roblox mają ponad 10 milionów aktywnych graczy miesięcznie. Od sierpnia 2020 roku w co najmniej 20 grach rozegrano ponad miliard razy, a co najmniej 5000 rozegrano ponad milion razy. Niektóre z bardziej znanych gier to:

Adopt Me!

Adoptuj mnie! to internetowa gra RPG dla wielu graczy, w której głównym celem są gracze udający rodziców adoptujących dziecko lub adoptowanych dzieci, chociaż de facto koncentruje się na adopcji i opiece nad wieloma różnymi zwierzętami, którymi można handlować z innymi gracze. Od lipca 2020 roku w tę grę rozegrano ponad dziesięć miliardów razy. Adoptuj mnie! osiągał średnio 600 000 równoczesnych graczy w czerwcu 2020 roku, co czyni go najpopularniejszą grą na Roblox . Ze względu na wysoki koszt zwierząt domowych w grze, przy czym niektóre rzadkie zwierzęta sprzedają się za maksymalnie 100 USD, duża subkultura oszustów wzrosła w grze. Jako główna baza użytkowników Adopt Me! jest średnio młodszy od reszty Roblox , są szczególnie podatni na oszustwa. DreamCraft, organizacja stojąca za grą, zgromadziła ponad 16 milionów dolarów przychodów, głównie z mikrotransakcji.

Jailbreak

Jailbreak to gra policjantów i złodziei, która jest jedną z najpopularniejszych gier na stronie, gromadząc dziesiątki tysięcy równoczesnych graczy dziennie i która była odtwarzana łącznie 4 miliardy razy od sierpnia 2020 roku. Jailbreak została wyróżniona w Roblox’s Player One wypadku opiera się na premierze filmu. Alex Balfanz, współtwórca Jailbreak , pokrył swoją licencjacką edukację na Duke University, korzystając ze środków z gry. Jailbreak został pomyślany i stworzony jako bardziej rozbudowana wersja wcześniejszego Robloxagra o nazwie Prison Life.

MeepCity

MeepCity to internetowa gra RPG dla wielu graczy z zauważonymi podobieństwami do Club Penguin i Toontown Online . Oprócz ilości do odgrywania ról, MeepCity oferuje również konfigurowalne zwierzaki, zwane „Meeps”. MeepCity ” twórca, Alex Bidello, stwierdził w 2018 roku, który robił wystarczająco dużo pieniędzy przy grze do zapłaty dwóch pracowników i wspierać swoją matkę i brata. Bidello jest znany ze swoich technik rozwoju, które obejmują granie w gry na kontach alt w celu oceny reakcji nowych graczy. MeepCity była pierwszą grą na Roblox aby przejść łącznie 1 miliard odwiedzin. W lipcu 2018 grała średnio 100 000 jednoczesnych graczy.

Murder Mystery 2

Murder Mystery 2 to gra, w której w każdej rundzie gracze otrzymują losowo przypisane role. Jeden gracz zostaje wybrany na mordercę, który musi zabić wszystkich, aby wygrać, podczas gdy inny gracz zostaje wybrany na szeryfa i musi zabić mordercę, aby wygrać; wszyscy pozostali gracze są wybierani jako niewinni, których celem jest przetrwanie. Projekt poziomów w grze został doceniony przez krytyków.

Natural Disaster Survival

Natural Disaster Survival to gra, w której gracze mają za zadanie przetrwać litanię klęsk żywiołowych rzuconych przeciwko nim. Gra została pozytywnie porównana do Battlegrounds PlayerUnknown . Wraz z pracą w pizzerii , Natural Disaster Survival jest jedną z najstarszych gier na Roblox, której wciąż udaje się utrzymać dowolny stopień popularności.

Piggy

Piggy to epizodyczna gra typu horror, która łączy elementy Peppy Pig i niezależnego horroru Granny w apokalipsę zombie. Styl epizodycznej narracji w grach spowodował, że przed finałem gry 25 maja 2020 r. Pojawiło się znaczące grono fanów. Piggy został przesłany na stronę w styczniu 2020 r. I został odtworzony prawie 5 miliardów razy od Lipca 2020. Kontynuacja, zatytułowana Piggy: Book 2 , wydana 12 września 2020 r.

Royale High

Royale High (pierwotnie nazywany Fairies and Mermaids Winx High School ) to gra RPG dla wielu graczy, opracowana przez Callmehbob. Gra jest osadzona w magicznym wszechświecie i dotyczy szkoły fantasy, w której gracze przebierają się za członków rodziny królewskiej i nadprzyrodzone istoty. Uruchomiona w 2017 r. Gra Royale High od lipca 2020 r. Miała łącznie ponad 3,5 miliarda odwiedzin, regularnie przyciągając tysiące równoczesnych graczy, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gier na platformie.

Welcome to Bloxburg

Welcome to Bloxburg to gra oparta na The Sims , znana z tego, że jest grą Roblox , którą gracze muszą kupić za pomocą Robuxa przed rozpoczęciem gry. W grudniu 2019 r. Gra była grana 1,4 miliarda razy. Welcome to Bloxburg zostało użyte jako narzędzie demonstracyjne na letnim obozie zwanym Junior Builder Camp, aby uczyć dzieci budowania domu.

Work at a Pizza Place

Work at a Pizza Place to gra, w której gracze współpracują przy realizacji zamówień w pizzerii. Gra jest uważana za klasyk wśród Roblox userbase, z twórcą przypisując swój sukces zdolności gry do spotkań towarzyskich. Gra zyskała uznanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.