Kiedy IPhone 6 w Polsce

Kiedy IPhone 6 w Polsce

iPhone to marka smartfonów firmy Apple. Te urządzenia produkowane są w Chinach. Nie wiadomo dokładnie jak nowy produkt zostanie przyjęty i jaka będzie jego popularność. Według mnie cena może odstraszyć potencjalnych klientów.

iPhone 6 zostało zaprezentowane przez firmę Apple dopiero 9 września 2014 roku. Wraz z iPhone 6 swoją premierę odbył wtedy iPhone 6 Plus. Tradycyjny iPhone 6 ma ekran 4,7 cala, jonowo utwardzany ekran, 64-bitowy procesor A8, 1 GB pamięci Ram, trzy wersje kolorystyczne do wyboru. Grubość obudowy smartfona to 6,9 milimetra, logo Apple wykonano ze stali nierdzewnej. Aparat posiada 8 megapikseli i lampę doświetlającą True Tone. Także bateria iPhone 6 jest lepsza niż u poprzednika, pozwala na 14 godzin rozmów lub 10 dni czuwania. Oficjalnie firma Apple rozpoczęła sprzedaż nowego smartfona 19 września 2014 roku, a do końca roku telefony mają być dostępne w 115 krajach świata. Nadal nie do końca wiadomo kiedy smartfon pojawi się w Polsce –  najprawdopodobniej będzie to dopiero 26 października. Prawdziwi fani firmy Apple jeżdżą teraz do niemieckich sklepów, gdzie iPhone 6 są już dostępne w sprzedaży.

W kilku sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych można kupić już iPhone 6. Cena jest bardzo wysoka, kosztuje tyle, za ile można kupić już używany samochód. Żeby mieć iPhone 6 trzeba zapłacić za niego ponad 4 tysiące złotych. Na taki telefon mogą sobie pozwolić tylko bogacze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *