Kiedy premiera iPhone 6 w Polsce

Kiedy premiera iPhone 6 w Polsce

Premiera iPhone 6 w Polsce

  Coraz więcej mówi się o premierze najnowszego dziecka marki Apple. Czy będzie to prawdziwy hit czy też może przereklamowany kicz? Już 9. września przekona się o tym cały świat, a na początek 2,5 tysiąca dziennikarzy, którzy zostali zaproszeni na premierę w sali Flint Center for the Performing Arts. Wszystko wskazuje na to, że będzie to niesamowite urządzenie. Ma się ono pojawić w aż dwóch wersjach, bo będzie można kupić smartfona 4,7 cali oraz phableta 5,5 cali. Ile to wszystko będzie kosztować?
  Na rynku iPhone 6 ma się pojawić już 19 września, więc niedługo po premierze. Nie zna się jednak dokładnej daty pojawienia się iPhone`a na polskim rynku. Pewnie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, chociaż prawdziwi pasjonaci pewnie znacznie wcześniej zamówią urządzenie z zagranicy. Koszt smartfona może wynieść około tysiąca dolarów, a koszt większego phableta szacuje się już nieoficjalnie na 1250 dolarów. W Polsce poprzednia wersja czyli iPhone 5 kosztował początkowo 5 tysięcy. Szóstka może wynieść na początek aż 6 tysięcy złotych.

  Można być jednak pewnym tego, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, ale doskonale zainwestowane, bo iPhone 6 to urządzenie, które chciałby mieć każdy. Tak więc już za kilka dni dowiemy się szczegółów na temat urządzenia marki Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *