Czy warto kupić IPhone 6

Czy warto kupić IPhone 6

Ciężko jest mi odpowiedzieć na pytanie w tak ważnej kwestii. Patrząc na cenę iPhone 6 jego zakup powinien być decyzją do końca przemyślaną. Mogę jedynie wyrazić swoją opinię na ten temat, ale decyzja zakupu należy wyłącznie do Ciebie.

Na pewno iPhone 6 ma bardzo dobre parametry techniczne – ekran o przekątnej 4,7 cala, 64 – bitowy procesor Apple A8, nowa wersja systemu iOS, przesyłanie danych z prędkością 150 Mbps, aparat fotograficzny 8 megapikseli. Plusem jest dłuższy czas trzymania baterii niż w przypadku iPhone 5. Zdjęcia panoramiczne mają bardzo dobrą jakość dochodzącą do 43 megapikseli, a aparat ma optyczną stabilizację obrazu. Firma Apple nie wyprodukowała jednak idealnego smartfonu, ma on wiele wad. Po pierwsze, w internecie można zobaczyć wiele nagrań na których iPhone 6 są wyginane w łuk – jest to wada konstrukcyjna, podzespoły w telefonie nie zostały należycie utwardzone. Wiele osób wręcz ostrzega by nie nosić tego telefonu w kieszeni. Kolejnym minusem jest ogromna cena iPhone 6 – aby stać się posiadaczem tego cudeńka techniki należy zapłacić około 3,600 złotych. To mniej więcej tyle samo ile używany samochód z tańszej półki, a mówimy przecież o telefonie.

Ja osobiście nie kupiłabym tego telefonu głównie ze względu na cenę – jest to według mnie zbyt wiele jak na telefon, który można upuścić, zamoczyć, porysować czy zgubić. Wygląd iPhone 6 też mnie nie zadziwia, smartfon nie jest dla mnie czymś wyjątkowym i wydaje mi się nieco zbyt duży i nieporęczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *