Among Us

Przeróbka i anulowana kontynuacja

W sierpniu 2020 roku zespół skupił się na sequelu, Among Us 2.  W tym czasie Willard i Amy Liu kontynuowali aktualizację Among Us, zwiększając maksymalną bazę graczy, dodając cztery serwery, trzy regiony i dłuższe kody gier, aby umożliwić obsługę większej liczby jednoczesnych gier.

W dniu 23 września 2020 r. zespół odwołał sequel z powodu dużej popularności oryginalnej gry, zamiast tego zdecydował się na obsługę oryginalnej gry i dodał do niej całą zawartość przeznaczoną do jej kontynuacji, ze względu na to, „ile osób cieszyło się z oryginalnej gry”.Ponieważ InnerSloth uznał, że baza kodowa gry jest „przestarzała i nie została zbudowana do obsługi dodawania tak dużej ilości nowej zawartości”, zespół planuje przerobić główny kod gry, aby umożliwić korzystanie z nowych funkcji.

Następnie zespół ogłosił swoje plany naprawienia problemów z serwerem gry i powszechnego problemu z oszustwami, a także dodania systemu blokowania uciążliwych graczy, ulepszenia rozgrywki z duchami, dodać konfigurowalne sterowanie, obsługę dla daltonistów, system znajomych, więcej kolorów graczy i nową mapę opartą na serii Henry Stickmin, której Bromander jest twórcą.  W październiku 2020 r. Wsparcie dla daltonistów dla zadania „przewody” pojawiło się w wersji beta Among Us na Steam, a także niektóre wcześniej niezapowiedziane opcje dostosowywania lobby.

Przyjęcie

Associated Press zauważyła, że ​​gra była najlepiej sprzedającą się aplikacją w Apple App Store zarówno na iPhone’y, jak i iPady w październiku 2020 roku. Craig Pearson z Rock, Paper, Shotgun uznał, że granie jako oszust jest „o wiele przyjemniejsze” niż gra jako członek załogi, którą nazwał „wyczerpującą”. Odnosząc się do popularności gry wśród streamerów, Evelyn Lau z The National powiedziała: „Oglądanie reakcji ludzi, którzy próbują odgadnąć, kto jest oszustem (i czasami bardzo się mylą) lub strasznie kłamie, że nie jest oszustem, jest całkiem zabawne. ” Alice O’Conner z Rock, Paper, Shotgun opisała grę jako” Mafia lub Wilkołak, ale z minigierkami „. Andrew Penney z TheGamer powiedział, że gra była „warta swojej ceny” i że „to, z kim grasz, decyduje o tym, jak fajna jest gra.

Wśród nas był często porównywany do Fall Guys, ponieważ oba stały się popularne jako gry towarzyskie podczas pandemii COVID-19;   twórcy gier pozytywnie docenili się nawzajem na Twitterze. Dokonano również porównań między awatarami obu gier, o których mówi się, że wyglądają jak żelki.  Among Us został również porównany do The Thing,  Town of Salem, Werewolves Within, i Secret Hitler.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *